Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování

DĚKUJEME NAŠEMU BÝVALÉMU ČLENOVI PANU MILANU HOBLOVI S RODINOU, OD KTERÉHO INZULÍNEK OBDRŽEL FINANČNÍ DAR 1000 KČ K VYUŽITÍ PRO DĚTI NA NAŠICH AKCÍCH. VÁŽÍME SI TOHO, ŽE NA NÁS DŘÍVĚJŠÍ ČLENOVÉ NEZAPOMÍNAJÍ A TŘEBA I TÍMTO ZPŮSOBEM ČINNOST NAŠEHO SPOLKU PODPOŘÍ.

DĚKUJEME FIRMĚ METECH S.R.O. ZA SPONZORSKÝ DAR V PODOBĚ DVOU SYSTÉMŮ PRO KONTINUÁLNÍ MONITORACI HLADINY GLUKÓZY DEXCOM G4 PLATINUM®, KTERÉ DĚTEM A JEJICH RODIČŮM VÝZNAMNĚ ZKRÁTÍ ČEKACÍ DOBU NA ZAPŮJČENÍ VYSÍLAČE A PŘIJÍMAČE. PŘÍSTROJE JSOU K DISPOZICI V DIABETOLOGICKÉ AMBULANCI DĚTSKÉ KLINIKY FAKULTNÍ NEMOCNICE OLOMOUC. PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ TAKÉ ROBERTU ROŽNOVSKÉMU, KTERÝ TENTO SPONZORSKÝ DAR ZAJISTIL.

DĚKUJEME RODINĚ JOUKLOVÝCH ZA PŘIJÍMAČ GUARDIAN REAL-TIME, KTERÝ VĚNOVALI INZULÍNKU A HLAVNĚ NAŠIM DĚTEM. SPOLEČNĚ S VYSÍLAČEM DAROVANÝM FIRMOU MEDTRONIC CZECHIA S.R.O., JÍŽ TÍMTO TAKÉ DĚKUJEME, TAK NYNÍ MŮŽEME PROSTŘEDNICTVÍM DIABETOLOGICKÉ AMBULANCE DK FN OLOMOUC PŮJČOVAT DALŠÍ SYSTÉM URČENÝ KE KONTINUÁLNÍMU MĚŘENÍ HLADINY KREVNÍHO CUKRU.

DĚKUJEME MANŽELŮM PÁCLOVÝM, KTEŘÍ NAŠEMU SDRUŽENÍ DAROVALI MONITOROVACÍ SYSTÉM GUARDIAN REAL-TIME. PŘÍSTROJ SLOUŽÍ KE KONTINUÁLNÍMU MĚŘENÍ GLYKÉMIE A RODIČE DIABETICKÝCH DĚTÍ MAJÍ MOŽNOST SI JEJ ZAPŮJČIT V DIABETOLOGICKÉ AMBULANCI DĚTSKÉ KLINIKY FAKULTNÍ NEMOCNICE OLOMOUC.