Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování

DĚKUJEME JITCE A ROBERTU ROŽNOVSKÝM, KTEŘÍ NECHALI VYROBIT A NÁSLEDNĚ NAŠEMU SPOLKU VĚNOVALI KRÁSNÉ IGELITKY INZULÍNKU. PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ TAKÉ FIRMĚ METECH S.R.O. ZA NEMÉNĚ POVEDENÉ KLÍČENKY INZULÍNKU.

A DO FIRMY METECH POSÍLÁME JEŠTĚ JEDNO SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ, A SICE PANÍ PETŘE KOPECKÉ Z PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ ZA TO, ŽE MEZI ZAMĚSTNANCI OBRATNĚ VYBRALA DOSLOVA RANEC PENĚZ PRO INZULÍNEK. DĚKUJEME MNOHOKRÁT I ZA DĚTI!

OSOBNĚ ZNÁME POUZE JEDINÉHO ZAMĚSTNANCE FIRMY METECH S.R.O., NĚKOLIKA DALŠÍM JSME SE V R. 2017 POSTAVILI NA ZELENÉM PAŽITU V RÁMCI BENEFIČNÍHO FOTBALOVÉHO UTKÁNÍ INZULÍNEK VS. METECH BĚHEM DĚTSKÉHO DNE V OLOMOUCI - HOLICI (A V ŽIVÉ PAMĚTI MÁME I NEÚNAVNÉ FANYNKY), PŘESTO TITO A MNOZÍ JEJICH KOLEGOVÉ NEVÁHALI PŘISPĚT NA ČINNOST INZULÍNKU A VYBRALI MEZI SEBOU ÚCTYHODNÝCH 11.333 KČ, KTERÉ NÁM VĚNOVALI. BOBO A VŠICHNI OSTATNÍ ZAMĚSTNANCI FIRMY METECH, MOC DĚKUJEME ZA VAŠI DOBROSRDEČNOST.

DĚKUJEME NAŠEMU BÝVALÉMU ČLENOVI PANU MILANU HOBLOVI S RODINOU, OD KTERÉHO INZULÍNEK OBDRŽEL FINANČNÍ DAR 1000 KČ K VYUŽITÍ PRO DĚTI NA NAŠICH AKCÍCH. VÁŽÍME SI TOHO, ŽE NA NÁS DŘÍVĚJŠÍ ČLENOVÉ NEZAPOMÍNAJÍ A TŘEBA I TÍMTO ZPŮSOBEM ČINNOST NAŠEHO SPOLKU PODPOŘÍ.

DĚKUJEME FIRMĚ METECH S.R.O. ZA SPONZORSKÝ DAR V PODOBĚ DVOU SYSTÉMŮ PRO KONTINUÁLNÍ MONITORACI HLADINY GLUKÓZY DEXCOM G4 PLATINUM®, KTERÉ DĚTEM A JEJICH RODIČŮM VÝZNAMNĚ ZKRÁTÍ ČEKACÍ DOBU NA ZAPŮJČENÍ VYSÍLAČE A PŘIJÍMAČE. PŘÍSTROJE JSOU K DISPOZICI V DIABETOLOGICKÉ AMBULANCI DĚTSKÉ KLINIKY FAKULTNÍ NEMOCNICE OLOMOUC. PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ TAKÉ ROBERTU ROŽNOVSKÉMU, KTERÝ TENTO SPONZORSKÝ DAR ZAJISTIL.

DĚKUJEME RODINĚ JOUKLOVÝCH ZA PŘIJÍMAČ GUARDIAN REAL-TIME, KTERÝ VĚNOVALI INZULÍNKU A HLAVNĚ NAŠIM DĚTEM. SPOLEČNĚ S VYSÍLAČEM DAROVANÝM FIRMOU MEDTRONIC CZECHIA S.R.O., JÍŽ TÍMTO TAKÉ DĚKUJEME, TAK NYNÍ MŮŽEME PROSTŘEDNICTVÍM DIABETOLOGICKÉ AMBULANCE DK FN OLOMOUC PŮJČOVAT DALŠÍ SYSTÉM URČENÝ KE KONTINUÁLNÍMU MĚŘENÍ HLADINY KREVNÍHO CUKRU.

DĚKUJEME MANŽELŮM PÁCLOVÝM, KTEŘÍ NAŠEMU SDRUŽENÍ DAROVALI MONITOROVACÍ SYSTÉM GUARDIAN REAL-TIME. PŘÍSTROJ SLOUŽÍ KE KONTINUÁLNÍMU MĚŘENÍ GLYKÉMIE A RODIČE DIABETICKÝCH DĚTÍ MAJÍ MOŽNOST SI JEJ ZAPŮJČIT V DIABETOLOGICKÉ AMBULANCI DĚTSKÉ KLINIKY FAKULTNÍ NEMOCNICE OLOMOUC.